O nas

Polski producent smyczy reklamowych

Jesteśmy producentem wysokiej jakości smyczy reklamowych oraz innych produktów wykonanych metodą sublimacji (m.in. podkładki pod mysz), które posiadają indywidualne nadruki, przysyłane do nas przez Klientów składających zamówienia. Dzięki temu stają się doskonałymi i tanimi gadżetami reklamowymi.

Nasze działania cechuje:

  • korzystanie z doskonałej jakości materiałów (np. taśm wybielanych),
  • nanoszenie profesjonalnego nadruku sublimacyjnego, który pozwala na stworzenie najwyższej jakości produktów,
  • krótkie terminy realizacji projektów,
  • atrakcyjne ceny, całkowicie niezależne od liczby zastosowanych kolorów,
  • upusty dla agencji marketingowych oraz pośredników,
  • całkowite dostosowanie działań do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz profesjonalnym sprzętom wszystkie nasze wyroby odznaczają się zawsze najwyższą jakością wykonania.

Producent smyczy reklamowych, na którego możesz liczyć

Jako doświadczeni producenci smyczy reklamowych korzystamy z nowoczesnego i rozbudowanego parku maszynowego. Współpracujemy z Klientami prywatnymi, firmami, agencjami reklamowymi, organizatorami targów, klubami sportowymi i nie tylko. Wszystkie zadania staramy się wykonywać tak szybko, jak to tylko możliwe. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie umożliwia nam pełne kontrolowanie procesu produkcji, a stosowanie wysokiej jakości komponentów pozwala uzyskiwać doskonałe efekty.