O nas

Polski producent smyczy reklamowych

Produkujemy wysokiej jakości smycze reklamowe oraz inne produkty wykonane metodą sublimacji pod myszki, które posiadają indywidualne nadruki, przysyłane do nas przez Klientów składających zamówienia. Dzięki temu stają się doskonałymi i tanimi gadżetami reklamowymi, a także znajdują bardzo szerokie zastosowanie – również na potrzeby prywatne.

Cechy charakterystyczne naszych działań to:

  • korzystanie z doskonałej jakości materiałów (np. taśm wybielanych)
  • nanoszenie wysokiej jakości nadruku sublimacyjnego, który pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktów
  • krótkie terminy realizacji projektów
  • atrakcyjne ceny, całkowicie niezależne od ilości zastosowanych kolorów
  • upusty dla agencji marketingowych oraz pośredników
  • całkowite dostosowanie działań do indywidualnych potrzeb Klientów

 

Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz profesjonalnym sprzętom, wszystkie nasze wyroby odznaczają się zawsze najwyższą jakością wykonania.

Jako doświadczeni producenci smyczy korzystamy  z  nowoczesnego i rozbudowanego parku maszynowego . Z naszych usług korzystają Klienci prywatni, firmy, agencje reklamowe, organizatorzy targów, kluby sportowe i nie tylko, a wszystkie zadania staramy się wykonywać tak szybko, jak to tylko możliwe. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie umożliwia nam pełne kontrolowanie procesu produkcji, a stosowanie wysokiej jakości komponentów pozwala uzyskiwać doskonałe efekty.